Erdek Kazanacak, Balıkesir Kazanacak

Erdek Kazanacak, Balıkesir Kazanacak

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Erdek’teydi. 

Canbey, Cumhur İttifakı Erdek Belediye Başkan Adayı Turan Gün, AK Parti Erdek İlçe Başkanı Kemal Kayan ve çok sayıda teşkilat mensubu ile birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.

Tıp Bayramı dolayısıyla Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden heyet hastane çalışanlarına karanfil hediye ederek sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. Hastane ile ilgili Başhekimden bilgiler alan Milletvekili Canbey, hastanenin en büyük problemi olan ambulans konusu üzerine müjdeyi ziyaret anında verdi. İl Sağlık Müdürü ile görüşen Canbey Erdek Devlet Hastanesi’ne yeni ambulans sözünü verdi. 

Kapıdağ Yarımadası çevresinde Narlı, İlhan, Doğanlar, Turan, Ormanlı ve Ballıpınar Mahallelerini ziyaret eden Canbey, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Turan Gün ve teşkilat mensupları Erdeklilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Mahallelerde kahvehane ziyaretlerinin yanında mahalle sakinlerine konuşmalar da yapan siyasiler Erdek’in hizmet ve gönül belediyeciliği ile buluşmasının önemine vurgu yaptı. 

KÖPRÜDEN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞ

Cumhur İttifakı Erdek Belediye Başkan Adayı Turan Gün mahalle ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda 31 Mart’ın Erdek için çalışmayan, üretmeyen, çalışanlarının maaşlarını dahi ödeyemeyen mevcut yöneticilerinden kurtulup; yatırımın, gelişimin, hizmetin ön planda tutulacağı yeni bir belediyecilik anlayışına kavuşması için köprüden önceki son çıkış olduğuna vurgu yaptı. 

ERDEK DÜNYA’NIN SAYILI GÜZELLİKLERİNDEN

AK Parti Milletvekili Mustafa Canbey, Erdek ziyaretlerinde ilçenin değerinden, güçlü yönetim ile gelişeceğinden, sahip olduğu imkanların değerlendirilip, dünyanın sayılı güzelliklerinden olan bu şirin kentin Balıkesir’in incisi olacağından bahsetti. 

Canbey: “Erdek değil Balıkesir’in dünyanın en güzel yerlerinden biri. Bu güzellikler ne yazık ki yıllardır değerlendirilmemiş ve Erdek marka kent haline getirilmemiş. Mevcut belediyenin başarısızlıkları Erdeklileri hakettikleri güzelliklerden mahrum bırakmış. Önümüzdeki dönemde sizlerin de teveccühü sayesinde Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberliğine, Büyükşehir Belediyesinin destekleri eklenecek ve biz Milletvekillerinin de Ankara’daki temasları sonucunda Erdek Kazanacak, Balıkesir Kazacak inşallah. Bu sebeple 31 Mart Yerel Seçimlerinde gerek Erdek’in gerek Balıkesir’in AK Parti iktidarı sayesinde gelişip kalkınması için, güzelliklerin ve mevcut imkanların değerlendirilmesi için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde Yücel Yılmaz’a Erdek Belediyesi’nde Turan Gün’e desteklerinizi istiyorum.” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER