Mesaj atarak masa tenisi istedi

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Karamusalar köyünde yaşayan 17 yaşındaki Yasin Sevinç, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a mesaj atarak masa tenisi istedi.

Mesaj atarak masa tenisi istedi

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Karamusalar köyünde yaşayan 17 yaşındaki Yasin Sevinç, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a mesaj atarak masa tenisi istedi. Bunun üzerine Turan, gençlere masa tenisini gönderdi.

Lapseki ilçesine bağlı Karamusalar köyünde yaşayan Yasin Sevinç, yaklaşık 20 gün önce ’Bizim köyümüzde gençler olarak masa tenisi istiyoruz’ mesajını göndererek, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’dan masa tenisi istemişti. Bunun üzerine ise gencin mesajına karşılık olarak AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, gençlere masa tenisini gönderdi.

Masa tenisini köy muhtarına teslim eden AK Parti İl Genel meclisi Hasan Engin, "AK Parti Grup Başkanvekilimiz gençlere yatırımın çok önemli olduğunu her fırsatta söylüyor ve gençliğe verdiği önemi her zaman söylüyor. Geçtiğimiz günlerde köy gençlerinden Yasin Sevinç Gurup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a mesaj yazarak masa tenisi istediğini belirtmiş, vekilimiz bizlere yolladı. Bizde gençlerimize teslim ettik çok mutlu oldular” dedi.

Mesaj ataarak masa tenisi isteyen Yasin Sevinç ise "Köyümüzde gençler olarak bu tarz bir şey istiyorduk. Vekilimize mesaj attım. Köyümüze kısa sürede masa tenisini gönderdi. Köy gençleri olarak çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Allah razı olsun”dedi.

AK Parti İl Genel Meclis üyesi Tayfun Sevim, "Köylerimize hizmetlerimiz sadece yol su değil her alanda çalışma yapıyoruz. Bir çok köyümüze halı saha, basket voleybol her alanda çalışmamız var. Bu günde gençlerimiz masa tenisi istemişler. Vekilimiz yolladı. Bizde gençlerimize teslim ettik. Çok mutlu oldular”dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2018, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER