AK Partili Subaşı, Ayvalıklı gazileri unutmadı

AK Partili Subaşı, Ayvalıklı gazileri unutmadı

-Gazilere Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın portresini hediye etti

 Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yıldönümü etkinlikleri için ilçede bulunan AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı gazileri unutmadı.

Beraberinde Ak Parti Ayvalık İlçe Başkanı Ali Gür ve ilçe yöneticileriyle birlikte Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Ayvalık Şubesi’ni ziyaret eden Subaşı’yı kalabalık bir gazi topluluğu karşıladı.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Ayvalık Şube Başkanı Mehmet Kıranoğlu, Milletvekili Yavuz Subaşı’ya kendilerine yönelik yapmış olduğu hizmetler nedeniyle bir plaket takdim ederken; Subaşı da Kıranoğlu’na, AK Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir portresini hediye etti.

Milli Mücadele yıllarında Anadolu’nun düşman işgalinden kurtulmasını sağlayan şehit ve gazileri minnetle anan Yavuz Subaşı, başta şehit aileleri olmak üzere gazilerin Türk Milleti’nin baş tacı olduğunu vurguladı.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Ayvalık Şube Başkanı Mehmet Kıranoğlu’nun ilçede yaşayan gazilerin yaşadıkları sorunları not eden Yavuz Subaşı, bu sorunların acilen çözümlenmesi için gerekli girişimleri bir an önce yapacağının da sözünü verdi.

Nazik ziyaret; AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı’nın gazilerle hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.  (Suat Salgın)

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 23:19

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER