Ayvalık'’ta MHP İlçe Başkanı Sıray’dan nazik ziyaret

MHP’li Sıray, “Başta turizm olmak üzere zeytinciliğin revaçta olduğu ilçemizde tarım sektöründen elde edilecek gelirlerin arttırılması için çabalarımız tüm hızıyla sürüyor”

Ayvalık'’ta MHP İlçe Başkanı Sıray’dan nazik ziyaret

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mehmet Sıray, muhabirimiz Suat Salgın’a yönelik nazik bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Sıray’ı gerçekleştirdiği ziyarette MHP İlçe yöneticileri Cerrah Şanlıoğlu ile Ahmet Yalın yalnız bırakmadı.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette kısa bir süre önce dünya evine giren Salgın’ı kutlayan Mehmet Sıray, ömür boyu mutluluklar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ayvalık’ta bir an bile boş durmadan hummalı çalışmalar içerisinde olduklarını anlatan Başkan Sıray, parti içinde yakaladıkları birlik, beraberlik ve uyumla önemli mesafeler kat ettiklerini söyledi.

Türk Milleti’nin önlenemez yükselişi karşısında her türlü hilelere başvuran dış mihraklar nedeniyle, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirten MHP Ayvalık İlçe Başkanı Mehmet Sıray, “Ama yüce Allah’ın izniyle bizler bu zor dönemleri de Büyük Türk Milleti’nin bölünmez bütünlüğüyle, birlik ve beraberlikle aşacağız. Hiçbir güç, bizi ve kutsal vatanımızı esareti altına alamayacaktır” dedi.

Ayvalık’ta MHP çatısı altında bulunan başta ilçe yöneticileri olmak üzere, her partilinin sosyal anlamda önemli çabalar harcadığına işaret eden Mehmet Sıray, “Böylelikle ilçe merkezimizin yanı sıra tüm kırsal mahallelerimizdeki vatandaşlarımızla kurduğumuz sıcak köprülerle ulaşıyoruz. Bunun yanı sıra da partimiz çatısı altında Ayvalık’ımız için ne gibi hizmetler yapabileceğimize ilişkin de projeler hazırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

İktidarda olan AK Parti ile birlikte oluşturdukları Cumhur İttifakı sayesinde Ayvalık’a daha çok devlet yatırımlarının yapılabilmesi için yoğun mesailer harcadıklarını anlatan Mehmet Sıray, “Bizim için her şeyden önce yaşadığımız kent olan Ayvalık’ımızın ekonomik anlamda kalkınması önemlidir. Başta turizm olmak üzere zeytinciliğin revaçta olduğu ilçemizde tarım sektöründen elde edilecek gelirlerin arttırılması için çabalarımız tüm hızıyla sürmektedir. Hedefimiz Ayvalık’ımıza yakışan güzellikleri halkımızla buluşturabilmektir. Bu amaçla da parti teşkilatımızdaki tüm arkadaşlarımızla çalışmalarımız devam etmektedir” diye konuştu.

Sıcak ve anlamlı ziyaret, birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

 

(Suat Salgın)

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2021, 20:52

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER