Kaymakam Görgülüarslan giderayak mutlu bir yuvanın temellerini attı

Kaymakam engelli gazeteciye kız istedi söz yüzüklerini taktı

Kaymakam Görgülüarslan giderayak mutlu bir yuvanın temellerini attı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin başarılı ve ilçe halkı tarafından çok sevilen kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, İzmir’in Konak ilçesine atanmasının ardından Ayvalıklı engelli gazeteci Suat Salgın’ın mutluluğunu taçlandırdı.

Ayvalık’ın tanınmış gazetecisi Salgın ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi memurlarından Zehra Taşbilek ile sözlendi.

Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan’ın, baba Ali Taşbilek’ten bizzat kız istediği Cunda Uygulama Oteli VİP salonunda gerçekleşen törende, çiftin söz yüzüklerini yine Kaymakam Görgülüarslan taktı.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in yanı sıra Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, Ayvalık Müftüsü Emre Önal, Ayvalık Şefkat Evleri Derneği Başkanı Fatma Cavlı ve Kaymakam Görgülüarslan’ın zarif eşi Nihal Görgülüarslan’ın  da hazır bulunduğu törende; her iki ailenin büyükleri de çifti yalnız bırakmadı.

Neşeli tören sonunda evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin Suat ve Zehra’nın mutlulukları ise adeta gözlerinden okunuyordu.

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER