Temizlik İşleri, Destek Ve Kademe Hizmetleri

Tam Donanımlı Bir Binada Topluyor

Temizlik İşleri, Destek Ve Kademe Hizmetleri

Ayvalık Belediyesi temizlik işleri, destek ve kademe hizmetlerini tam donanımlı bir binada topluyor. Tam donanımlı binada, belediye hizmetlerinde kullanılan araçların bakım, onarım ve tamirinden, araç, malzeme temizleme istasyonlarına, depolama alanlarına A’dan Z’ye her şey düşünüldü. İki katlı yapının üst katında ise, personelin dinlenme alanları, sosyal alanlar, yemek bölümü, toplantı ve yönetim alanları yer alacak. Kısa bir süre sonra tamamlanacak olan binanın açılmasıyla, destek ve kademe hizmetleriyle birlikte artık daha kullanışlı ve koordineli olarak çalışmalarını sürdürecek.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Yeni Mahalle’de kent merkezinde kalan Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesini yeni hizmet binasına taşımaya hazırlandıklarını söyledi. Başkan Ergin, kaba inşaatı tamamlanan ve tüm temizlik işleri personelinin, ekipmanlarının ve temizlik araçlarının bir çatı altında toplayacak olan binada çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü belirtti. Destek Hizmetleri bünyesindeki ahşap, metal ve tüm atölyeler ile kademe hizmetlerine bağlı tüm araç filosunun bir arada toplanıp hizmetleri daha organize bir şekilde sürdüreceklerini vurgulayan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin şunları söyledi:

Ayvalık Belediyesi olarak temizlik hizmetlerimize yatırımlar yapıyor ve daha modern hizmet sağlayacak bir yapı kuruyoruz. Geçtiğimiz yıldan itibaren tamamen öz kaynaklarımızla yürüttüğümüz temizlik işlerine tam donanımlı bir bina kazandırıyoruz. Bunun yanında Destek Hizmetleri bünyesindeki atölyelerimizi ve kademe hizmetlerindeki tüm araç filosu buraya taşınacak. Daha koordineli ve daha güçlü bir hizmet sunmak için buna çok önem veriyoruz. Yeni Mahalle’de kentle bütünleşen bir alanda sıkışıp kalan Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait şantiyenin bundan böyle daha uygun bir alanda hizmet vermeye başlayacak.”

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2023, 12:44

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER