Ayvalıkgücü Belediyespor’a  liderlik sevinci

  BAL Ligi’nde haftaya 2. sırada giren Ayvalıkgücü Belediyespor, Yalovaspor’u evinden eli boş gönderdi ve liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu.

Ayvalıkgücü Belediyespor’a  liderlik sevinci

Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı’nda yüzlerce taraftarın takip ettiği karşılaşmaya hızlı başlayan Ayvalıkgücü Belediyespor9. dakikada Serkan Bozkurt ve 12. dakikada Ertuğrul Yıldırım’ın ayağından bulduğu gollerle ilk yarıyı Yalovaspor karşısında 2 – 0 önde kapattı. İkinci yarıda gol sesi çıkmayan mücadelede Ayvalık 3 puanın sahibi oldu. Ayvalık Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan maçı tribünde olamayan binlerce sporsever de evlerinde takip etti.

Şehir dışı programı sebebiyle maçı canlı olarak sosyal medya hesaplarından takip eden Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin galibiyet sevincini coşkuyla yaşadı. Başkan Ergin; “Ben yoğun tempoda ve şehir dışında olduğum için maçı tribünde takip edemedim. Fakat benim yerime bu soğuk havada tribünde yerini alan yüzlerce Ayvalıklıya teşekkür ederim. Ayvalıkgücü çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor. Biz beraber oldukça, beraber çalıştıkça, başarılı olacağımıza sonuna kadar inanıyor, liderliğimizin hayırlı olmasını ve sonunun da şampiyonluk olmasını diliyorum” dedi. (Suat Salgın)

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER