Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Yıldız gitti, Tatlı geldi

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Yıldız gitti, Tatlı geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız gitti yerine ara verilmeden Ali Tatlı atandı. Uzun süredir Yıldız'ın görevden alınması konusu Balıkesir gündemdeydi.

Ancak siyasi çevrelerce, beklenen atamanın yapılmadığı yönünde oldu. (Faruk Türk)

 ALİ TATLI KİMDİR

Bingöl Karlıova Derinçay köyünde doğan Ali Tatlı, ilkokulu da aynı köyde bitirdi. Ortaokulu Bingöl Lisesi'nde okuduktan sonra lise öğrenimi Bitlis Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladı. 1990-1994 yılları arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde lisans öğrenimi tamamladıktan sonra, görev hayatına Karlıova Kalencik İlköğretim Okulu'nda başladı. Bingöl merkezde 1997 yılından 2009 yılına kadar öğretmenlik ve okul yöneticiliği yaptı. 2009 yılında Diyarbakır Çüngüş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Ali Tatlı, aynı yılın Ekim ayında geçici görevle Bingöl'ün Karlıova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüttü. 13 Ocak 2012 tarihindeki Milli Eğitim Müdürleri kararnamesiyle Muş Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Ali Tatlı Malatya dan sonra mekezdeydi. Tatlı, evli ve 3 çocuk babası.

Öte yandan Kayısı Haber isimli internet sitesi ise Tatlı'nın gidişini ise 'Çok şükür gitti" diye duyurması dikkat çekiyor.

Yakup Yıldız'dan memnun olmayan zevat, bakalım Tatlı ile tatlı mı yoksa tatsız mı geçinecek.!

https://kayisihaber.com/cok-sukur-gitti/63409/

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 22:55

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER