Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Kazım Çalışkan'dan Ümit Özdağ'ın Sözlerine Sert Tepki

Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Kazım Çalışkan'dan Ümit Özdağ'ın Sözlerine Sert Tepki

30.01.2023 tarihinde Kuvay-i Milliye’nin merkezi konumundaki milli mücadelenin asalet timsali olan kahraman ilimiz Balıkesir’i adı Zafer olan ancak geleceğinin karanlıklarla ve hezimetlerle dolu olduğunu şimdiden görebildiğimiz siyasi partinin genel başkanı Ümit Özdağ ziyaret etmiş ve kendisi Balıkesir Posta Tv’de talihsiz bir röportaj’a yer vermiştir.

Kendisi içindeki niyetlerini ve habis düşüncelerini “Televizyon karşısında ilk kez dile getiriyorum” diyerek ikrar etmiştir.

Düşünceleri, kuruluş amaçlarının tekraren beyanı malumun ilanıdır.

Hedefinde ülkücü hareketin bütünlüğü olan idare-i maslahat ile ülkemizde siyaset üretmek isteyen köksüz, temelsiz, fütürsuz bir zihin yapısıyla ideolojik karmaşa buhranında bulunan Özdağ “Ülkücülük MHP’de OLMAZ !” diyerek zillet çukurundan çıkmış köksüz ve temelsiz düşüncelerini ifade ederek haddini ve maksadını aşan bir açıklamaya yine yer vermiş, iddiasını da bir şovmen edasıyla menfur cinayetin kanını ve çamurunu canımızdan aziz bildiğimiz davamıza teşkilatımıza ve camiamıza sıçratmaya çalışarak perçinleme gayreti içerisine girmiştir .

Şu unutulmamalıdır ki Milliyetçi Ülkücü hareket şanlı mazisinde pek çok defa ağır imtihanlardan, ithamlardan ve ateş çemberlerinden geçmiştir. Ülkesinin bütünlüğü söz konusu olduğunda bütün tartışmalara son vererek aziz Türk devletinin yanında amasız, fakatsız, lakinsiz durabilmiş ve durmaktadır.

Ümit ÖZDAĞ’ın kısır çekişmeleri siyasi kurnazlıkları binbir türlü ayak oyunları kadim bir milliyetçi geçmişe ve geleneğe sahip olan şehrimizde sonuçsuz kalacak 14 Mayıs 2023 akşamı aziz milletimizin tokadını ağır bir şekilde yiyecektir.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi “İLK DEFA İHANET GÖRMÜŞ DEĞİLİZ”

Sayın Ümit ÖZDAĞ ihanet genlerini ve kodlarını zor günlerle imtihan olduğumuz, muhtıra döneminde davamızın banisi merhum Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’i ve dava arkadaşlarını yüzüstü bırakarak istifa edip giden rahmetli babası Muzaffer ÖZDAĞ’dan alsa gerek ki kendisi de 11.05.2016 tarihinde yine ilimizde muhterem Liderimiz Devlet BAHÇELİ Bey’in sağlık sorunları geçirdiği zor günlerinin hemen akabinde sözde “Genel Başkan Adayı” olarak bir topluluğa hitap etme cüretini göstermiş ve ilerleyen süreçte Milliyetçi Hareket Partisinden kararlılıkla ihraç edilmiştir.

Bugünde aynı senaryoyu tekraren izlemekteyiz. Her zor durumu ve olumsuz halleri fırsata çevirip kendisine bir yer ve makam oluşturmak arzusu içerisinde olan sayın ÖZDAĞ’a Buradan diyoruz ki Ülkücü Hareket Balıkesir’de birdir ve bütündür. Kararlı bir şekilde Cumhur İttifakı içerisinde kendi yoluna devam etmektedir.

Sayın ÖZDAĞ yerinizi buldunuz ,hezimete mahkum olan Zafer Partinizi kurdunuz Ülkücülerle olan manevi bağı ve ilişkinizi Başbuğumuzun emanetlerine ihanet ederek bitirdiniz.

Artık Ülkücü olmadığınızı kabullenmenizi size tavsiye ediyor, daha büyük hezimetlerle ve suküt-u hayallerle yüz yüze gelmemeniz için aziz davamızın ve Ülkücülerin adını zihninizden ve dilinizden çıkarmanızı öneriyoruz.

Ülkücü hareket mensuplarının liderinin görüşleri ışığında kendi kaderlerini tayin etme ve yollarını çizme noktasında ne kadar mahir olduğunu sizlere tekrar hatırlatıyoruz ve tekraren söylüyoruz ki ;

Ülkücülerin Lideri Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’dir.

Evi, yuvası, teşkilatı MHP ve Ülkü Ocaklarıdır. Doktrini merhum Başbuğumuzun emanetini olan Dokuz Işık’tır.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2023, 14:16

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER