Bandırma’da Eğitim Dolu Program

Bandırma’da Eğitim Dolu Program

Bandırma İlçesinde inceleme ve ziyaretler gerçekleştiren Vali Şıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte alanında en kapsamlı örnekleri arasında yer alan Hicri Ercili Özel Uygulama Okulunu ziyaret etti. 

Beraberinde Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'nın da hazır bulunduğu ziyarette öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya gelen Vali Şıldak, hayırseverlerin adeta yarıș halinde olduğu Balıkesir'de böyle anlamlı bir desteği Bandırma İlçesine sağladıkları için Hayırsever Ercili Ailesine teşekkür etti. 

İl genelindeki yatırımları yakından takip eden Vali Şıldak Bandırma İlçesindeki temasları kapsamında Atatürk Özel Eğitim İlkokulu güçlendirmesi ve Özel Eğitim Anaokulu İnşaatında incelemede bulundu. Çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi alan Şıldak, yapım ve güçlendirme çalışmalarıyla Balıkesir'de eğitim alanındaki gelişmelerin heyecan verici olduğunu söyledi. Şıldak, "Birinci önceliğimiz diyerek çıktığımız 'Eğitim Şehri Balıkesir' yolcuğunda, gelişen ve modern imkanlara kavuşan yeni binalarımız enerjiyi arttırmaya devam edecek." şeklinde konuştu.

Emre Terzioğlu

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER