CHP'li Milletvekili Ensar Aytekin'den miting ziyaretleri

CHP'li Milletvekili Ensar Aytekin'den miting ziyaretleri

CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin,  Pazar günü gerçekleştirecek #MilletinSesiBalıkesirde mitinginde sıkıntı yaşanmaması için kolları sıvadı. 

Aytekin, "Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile birlikte #Ayvalık ilçe örgütünü ziyaret ederek, İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı'dan, Pazar günü gerçekleştirecek #MilletinSesiBalıkesirde mitingi hazırlıkları hakkında bilgi aldılar.

İşte Aytekin'in ziyaretleri

"Burhaniye'deyiz. heyetimizle birlikte Burhaniye Esnaf, Sanatkarlar Odasını ve Burhaniye Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret ederek, #MilletinSesiBalıkesirde mitingine kendilerini davet ettik. Başkanlarımız Hasan Bayram ve Cüneyt Bacak'a misafirperverlikleri için teşekkürler"

"Genel Başkan Yardımcımız Gamze Akkuş İlgezdi ve İzmir Milletvekilimiz Sevda Erdan Kılıç ile birlikte #Burhaniye İlçe Örgütümüzü ve Burhaniye Belediyemizi ziyaret ederek, #MilletinSesiBalıkesirde mitingine ilişkin değerlendirmelerde bulunduk."

"Edremit'teyiz. Genel Başkan Yardımcımız , Milletvekillerimizle birlikte Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek olan #MilletinSesiBalıkesirde mitingi hazırlıkları kapsamında #Edremit İlçe Örgütümüzü ziyaret ederek, değerlendirmelerde bulunduk."

"Edremit programımız kapsamında Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan'ı heyetimizle birlikte ziyaret ederek, #MilletinSesiBalıkesirde mitingi için değerlendirmelerde bulunduk."

" Havran'da, Olağanüstü İlçe Kongremize İl Başkanımız Serkan Sarı, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Akın ve Parti Meclisi üyemiz Umut Akdoğan'la birlikte katıldık. Kongrede yarışan her iki adaya da başarılar diliyorum."

" Programımızın son durağında #Burhaniye deyiz. Muğla Milletvekilimiz Burak Erbay ve örgütümüzle birlikte Ören'de yurttaşlarımızı 24 Temmuz Pazar günü Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek olan #MilletinSesiBalıkesirde mitingine davet ettik."

"#MilletinSesiBalıkesirde mitingi hazırlıkları kapsamında, İzmir Milletvekilimiz Sevda Erdan Kılıç ve Muğla Milletvekilimiz Burak Erbay, #Gömeç İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ile birlikte Hacıoğlu mahallesini ziyaret ederek yurttaşlarımızı mitingimize davet ettik"

(Faruk Türk)

,

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2022, 17:56

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER