Mehmet Ertaş, "Az kaldı, geliyoruz"

Mehmet Ertaş, "Az kaldı, geliyoruz"


Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; Edremit’te yaşayan bir Edremitli olarak, başarılı bir belediye başkanı olacağını üstüne basa basa söyledi. Edremit’te yaşayan halk tarafından büyük bir destek gören” Az kaldı geliyoruz” diyen Ertaş; “ Belediye başkanlığını en büyük ve gerçek hizmet alanı olarak gördüğüm için hiçbir kimseyi, bir kesimi her ne sebeple olursa olsun ayrıştırmanın, dışlamanın, kayırmanın, keyfi davranmanın hem mizacımda, hem insanlık anlayışımda, hem vicdanımda ve hem de adalet anlayışımda yeri olamaz. Hiç bir zamanda olmadı” dedi. 
Seçim çalışmaları başladığı günden beri her yere giden, her gönüle giren, her kesimi ziyaret eden gönüllere dokunan CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; “Gerçekten sosyal demokrat bir anlayışla belediyecilik yapmak istiyoruz. Sürdürülebilir kalkınma, gelecekteki nesillerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için bugünün ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının yanı sıra çevresel ihtiyaçlara da dikkat ederek kararlar almaktır. Bu kararları almak için göreve talibiz” diye konuştu. 
Yeşil bir yaşam ve gelecek yaratma adına çevreye duyarlılık ve doğal dengeyi önemseyen ve önceleyen bir anlayışı öne çıkarıp, daha yaşanabilir kent ortamının yaratılması yönünde gerekenler yapılıp, gerekli önlemler alınacağının altını kalın harflerle çizen Ertaş; “ Özellikle kırsal mahallelerimizde hem kültürel olarak hem de ekonomik amaçlı olarak yöresel ürünleri, el sanatları ürünlerini öne çıkararak en başta kadın üreticilerimize iş alanı yaratacak kooperatifleştirmeler, bu yöne birlikleşme ve oluşumlar, desteklenecektir” dedi. 


MEHMET ERTAŞ, AVCILAR, NARLI VE SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ 

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; “CHP  geçmiş dönem Balıkesir Milletvekilimiz Sn. Av. Namık Havutça,ilçe başkanımız Sn. Av. Emin Yalçıntaş ve belediye meclis üyesi adayı yol arkadaşlarımla birlikte Avcılar mahallemizdeyiz.Büyük bir coşkuyla bizleri karşılayan ve bağrına basan Avcılarlı komşularımıza teşekkür ediyorum. Güzel Edremit’imizi mahalle mahalle, sokak sokak gezmeye tüm komşularımızı dinlemeye devam ediyoruz” dedi. 

Önceki dönem Altınoluk belediye başkanı İsmail Aynur, CHP ilçe başkanı Av. Emin Yalçıntaş ve belediye meclis üyesi adayları ile Narlı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşları ziyaret eden Ertaş; “Yol arkadaşlarımla birlikte Narlı mahallemizdeyiz. Narlı’da yaşayan komşularımızın tüm sorunlarının çözümü için , biz varız demek için geldik. Büyük bir ilgiyle karşılandık” diye konuşarak sözlerine söyle devam etti. 
“Günlük ziyaretlerimiz kapsamında İlçe başkanımız Sn. Av. Emin Yalçıntaş ve meclis üyesi yol arkadaşlarımla birlikte sanayi esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımızın tek tek sorunlarını dinleyip, çözüm için fikir alışverişinde bulunduk. 
Edremitimizin en önemli istihdam merkezlerinden olan sanayi bölgelerimizin önemini biliyor ve tüm sorunların çözümü için az kaldı geliyoruz. “ dedi.

(İsmail Özdemir)

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2024, 14:50

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER