Muhammed Vurmaz’dan Derneklere Ziyaret

Muhammed Vurmaz’dan Derneklere Ziyaret

“Dernekler Sivil Dayanışmanın Omurgasıdır”

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz,  seçim çalışmaları kapsamında Edremit’te bulunan dernekleri ziyaret etti.

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz ve partililer seçim çalışmaları kapsamında ilçede faaliyet gösteren dernekleri ziyaret ederek, ilçenin daha yaşanabilir bir seviyeye ulaştırılmasına yönelik görüşlerini paylaştı.

Başkan Adayı Muhammed Vurmaz güne Edremit’teki dernekleri ziyaret ederek başladı. Sırasıyla Körfez Yozgatlılar Derneği Edremit Şubesi, Edremit Yardımseverler Derneği, Mimarlar Odası Edremit Temsilciliği, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Lokali ve Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Edremit Şubesini ziyaret eden Vurmaz, fikir alışverişinde bulundu.. Vurmaz, "Bu beş yıl içerisinde bizim tek bir derdimiz var; Edremit’te huzuru getirecek projeler üretmek, insanlarımızı ötekileştirmeden onlara hizmet etmek. Doğru yönetilen bir Edremit Belediyesi olacak. Biz verdiğimiz sözü tutarız" dedi.

Muhammed Vurmaz, sivil dayanışmanın omurgası olan derneklerle, belediye olarak her zaman iç içe olacaklarını vurgulayarak, bundan sonraki süreçte de, onların yanında olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2024, 09:26

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER