Muhammed Vurmaz’dan Ziraat Odası Ve Ticaret Borsası’na Ziyaret

Vurmaz,  “Ortak Akıl Ve İstişare İle Edremit’i Yöneteceğiz”

Muhammed Vurmaz’dan Ziraat Odası Ve Ticaret Borsası’na Ziyaret

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz ile meclis üyesi adayları, yerel seçim öncesi sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Ziraat Odası Başkanı Ali Yılmaz Diker, Ticaret Borsası Başkanı Tarkan Denizer’i ziyaret etti.

Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, ekonomi ve kalkınmanın sivil temsilcisi olan odaları ve borsaları ziyaret etmeye devam ediyor. Yerel seçim öncesi sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Başkan Adayı Muhammed Vurmaz; “ 1 Nisan’da göreve geldiğimiz taktirde sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımızla birlikte katılımcı belediyecilik anlayışıyla Edremit’i birlikte yöneteceğiz. Sivil toplum kuruluşlarımız ve meslek odalarımızla orta akıl ve istişare halinde Edremitimize nice güzel eserler kazandırmaya devam edeceğiz. Bizleri samimi bir şekilde ağırlayan başkanlarımız Ali Yılmaz Diker ve Tarkan Denizer’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Öte yandan ziyarette, Ak Parti Önceki Dönem İlçe Başkanı İsmail Doğdu ve MHP İlçe Önceki Dönem Başkanı Ahmet Soylu’da Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz’ı, yalnız bırakmadı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2024, 10:10

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER