Ramazan Ayında Balıkesir’in Her Noktasında Yoğun Denetim 

Ramazan Ayında Balıkesir’in Her Noktasında Yoğun Denetim 
banner124

Salgın hastalığın kontrol altına alınabilmesi için Balıkesir Valiliği tarafından il genelinde yoğun şekilde denetimler yürütülüyor. İçişleri Bakanlığı’nın Ramazan Ayında uygulanacak tedbirleri üç ayrı genelge ile Valiliklere duyurması üzerine Balıkesir Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu Kararları alarak tedbirleri uygulamaya geçirdi.

Geçtiğimiz Çarşamba günü vali yardımcıları, kaymakamlar, emniyet, jandarma ve sahil güvenlik birimleriyle bir toplantı gerçekleştiren Vali Hasan Şıldak Ramazan tedbirleriyle vaka sayılarını düşürme konusunda kararlı olduklarını ifade etmişti. 

Bügün de sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda il genelinde denetimlerin yoğun bir şekilde devam ettiğini duyuran Şıldak vatandaşlara çağrıda bulunarak alınan tedbirlere uymaları ve Balıkesir’in sağlıklı bir döneme ulaşması için yapılan mücadeleye katkı sağlamalarını istedi.

Vali şıldak tüm ilçelerde devam eden denetimlere dikkat çektiği paylaşımında; “Bütün ilçelerimizde denetimlerimiz yoğun şekilde devam ediyor. 
Salgını kontrol altına alabilmek için vatandaşlarımıza bir kez daha sesleniyorum. 
Lütfen tedbirlere uyma konusunda her türlü gayreti gösterelim.Balıkesir İlinin bir an önce normalleşmesine katkı sağlayalım.” şeklinde ifade etti.

(Bekir Terzioğlu)

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER