Susurluk’ta Hasret Sona Ediyor

Ülkü Ocaklarından Susurluk Çıkartması

Susurluk’ta Hasret Sona Ediyor

31 Mart Yerel seçimlerine adım adım yaklaşırken Ülkü Ocakları Balıkesir İl Başkanı Kazım ÇALIŞKAN il yöneticileri ile beraber Susurluk ilçesine bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretler kapsamında ilçenin kanaat önderleri, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri görüştüğü belirtilen İl Başkanı Çalışkan'ın akşam saatlerin Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığında ilçe başkanı Ergün OKURLAR ve ilçe yöneticileri ile bir araya gelerek yerel seçimler öncesi toplantı gerçekleştirdi.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde start verilirken bir yandan da adayları belirleme çalışmaları devam ediyor. Cumhur İttifakı kapsamında yerel seçimlere girecek olan MHP, Balıkesir ilinde İttifak kapsamında yerel seçimlere hazırlanıyor. Balıkesir’in önemli ilçelerinden biri olan Susurluk’un belediye başkan adayının Cumhur ittifakı kapsamında MHP’nden aday belirlenecek olması ile beraber aday belirleme çalışmaları devam ederken ilçe halkında ve özellikle genç kesimde sevinçle karşılandığı gözlenebiliyor.

SUSURLUK OVASI, BOZKURTLARIN YUVASI!

MHP Susurluk İlçe Başkanlığını ziyaret eden ÇALIŞKAN, '' Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in işareti ile "aklın yolu bir genelden yerele birlik ülkede yönetimde dirlik" parolası ile yola çıkıyoruz. Milliyetçi - Ülkücü hareketi Susurluk ilçesinde ve Balıkesir’de en iyi şekilde temsil etmek için tüm teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz çalışacağız’ mesajını verdi. Ardından ÇALIŞKAN, Susurluk halkına ve Balıkesir’e bir müjde vererek ‘Güzel ilçemiz Susurluk'ta tuğu yeniden kaldırıyoruz, bozkurtlar bir bayrak altında Ülkü ocaklarında toplanacak. Susurluk ilçemizde gençler ile görüşüyoruz, onların eğitim hayatlarında başarılı olmaları için mücadele edeceğiz. Eğitim ve kültür vakfı olmanın tüm gereklilikleri ile Susurluk’lu gençlerimiz hizmet için çalışacağız. '' diyerek Güzel ilçemizde ilçe ocak başkanlığı açılışı için son aşamaya gelindiğini ve en yakın zamanda Susurluk ilçe başkanlığını açacaklarını’ ifade etti. Daha öncesinde ise Susurluk ilçesinden gelen yoğun talepleri değerlendirdiğini ifade eden ÇALIŞKAN, ‘özellikle bu dönemde gençlerin Milliyetçi-Ülkücü harekete olan sevgisi ve bakış açısının daha da güçlenmesi adına ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için Susurluk’ta ocak açılışı kararı’ alındığını bildirdi. Bu karar yerel seçimlerde Susurluk Belediyesi Milliyetçi Hareket Partisi bünyesine katılması için önemli bir gelişme oldu.

MHP genel merkezinden yapılan açıklama da Gömeç ilçesinin adayı belli olurken, yakın zamanda Susurluk ilçesinin adayının da açıklanması bekleniyor. Cumhur ittifakı Susurluk ilçesinde MHP'li bir isimde karar kılarak tek aday çıkaracak. Bu aday etrafında kenetlenecek olan MHP ve Cumhur İttifakının Balıkesir’deki temsilcileri ile Susurluk ilçesinin kazanılması için Ülkü Ocakları ile beraber son sürat çalışmalarını sürdürecek.

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER