Vali Şıldak Güne Marmara İlçesinde Başladı 

Vali Şıldak Güne Marmara İlçesinde Başladı 

Balıkesir’in Marmara Denizi'ndeki kalbinde temaslarda bulunmak üzere geceden yola çıkan Vali Şıldak, sabahın ilk saatlerinde güneşi ada ilçesi Marmara’da karşıladı. 

Vali Şıldak, beraberinde bölge ve il müdürleri ile birlikte sabah saat 05.00’te Balıkesir’den yola çıkarak saat 07.10’da Erdek’ten gemiyle Marmara Adasına hareket etti. Saat 08.05’te Marmara Feribot İskelesine ulaşarak Sahil Güvenlik Gemisinden inen Vali Şıldak ve kurum yöneticileri, İlçe protokolü tarafından karşılandı. 

Programına Marmara Kaymakamı Murat Çiçek’i ziyaretle başlayan Şıldak, daha sonra İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Ziyaretlerinde çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Şıldak, İlçede asayişi temin eden personele başarılar diledi. Vali Şıldak İlçedeki temasları kapsamında Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ve Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Atıf Turak’a da ziyarette bulundu. 

Çalışmaları yerinde incelemeyi önemsediğini belirten Şıldak, “Bugün mesai başlangıcından önce geldiğimiz Marmara İlçemizde uzun bir program gerçekleştireceğiz. İlçemizde kurumlarımızın yaptıkları çalışmaları inceleyip Değerlendirme Toplantısında ilçe yöneticileri ve muhtarlarımızla bir araya geleceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2022, 17:57

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER