AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı, Balya'da gönüllere dokundu

AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı, Balya'da gönüllere dokundu

AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı, Ramazan ziyaretlerine Balya ilçe ziyareti ile devam etti.

  • AK PARTİ BALYA’DA, GÖNÜLLERİ FETHETTİ…

AKPARTİ BALIKESİR BALYA’DA  BÜYÜK BİR COŞKUYLA KARŞILANDI…

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı Ramazan ayı ilçe ziyaret programına Balya ilçesi ile devam etti. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, Ak Parti Balıkesir İl Yürütme Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kolları, AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adaylarının da dahil olduğu Ramazan ayı ziyaret programını Balya’da gerçekleştirildi.

EKREM BAŞARAN, DEPREM ŞEHİDİNİN AİLESİYLE İFTAR YAPTI…

Balya İlçe Teşkilatı ziyaretiyle programına başlayan AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Teşkilat mensuplarıyla bir müddet ilçe teşkilatında sohbet etti. Ardından Balya esnafını ziyaret eden ve büyük bir ilgi ile karşılanan Başkan Başaran, Cumhurbaşkanının selamını ileterek, esnaflarla sohbet edip, Ramazan-ı Şeriflerini tebrik etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile esnaf ziyaretinin ardından Ramazan Yemek TIR’ında Balya’lı vatandaşlarla bir araya gelerek, yemek ikramında bulunda. AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, önceki dönem Balya İlçe Başkanı Şaban Özel 'in misafiri olarak birlikte iftar yaptı. Daha sonra Çamavşar Mahallesi’nde teravih namazı eda edildi. Namaz sonrası Şehit Oktay Salar 'ın ailesine ziyarette bulunan Başkan Başaran, Anne Fatma Salar ve Baba Mehmet Salar ile sohbet ederek, hâl hatırlarını sordu. Şehit ailesi ziyaretinin ardından Çamavşar’da gençlerle buluşan Başkan Başaran, gençlerin spor tesisi talepleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunda.

BAŞARAN, BALYA’DA SIKMADIK EL, DOKUNMADIK GÖNÜL BIRAKMADI…

Balya’da vatandaşların ve esnafın sevgi gösterileriyle karşılanan AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, esnaf ziyaretinde hayırlı işler temennisinde bulunarak, Cumhurbaşkanının selamını ve 14 Mayıs seçimlerinde desteklerini istedi. Başkan Başaran program sonrası yaptığı açıklamada; “Bugün Balya ilçemizde Ramazan’ın bereketiyle milletimizle hemhal olup, dolu dolu bir program gerçekleştirdik. Sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmadık. Çok değerli kıymetli abilerimizle sohbet etme, hal hatırlarını sorma imkanı bulduk. Tüm teşkilat mensuplarımızla ve 28. Dönem aday adaylarımızla milletimizle bir olduk, birlikte olduk. Ramazan süresince yoğun bir şekilde ziyaret programlarımıza devam edeceğiz. Türkiye’nin geleceğini belirleyecek olan seçimlere milletimizle birlikte, milletimizle beraber olarak hazırlanıyoruz.

“YEDİ DÜVELE MEYDAN OKUYAN BİR TÜRKİYE VAR”

20 sene önce Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti iktidarı, ülkemizi çok güçlendirdi, sağlam bir yapıya kavuşturdu. Şuan yedi düvele karşı meydan okuyan bir Türkiye var. Cumhurbaşkanımız, ülke içinde ayrı, ülke dışında ayrı çalışıyor. Bizler de teşkilatlar olarak ona destek olmaya çalışıyoruz. 20 senedir bu memleketi idare ediyoruz. Yapılanları anlatmaya gerek yok, zaten yaşayarak hepsini sizlerde görüyorsunuz, biliyorsunuz. 20 senede memleket nereden nereye geldi, her şey ortada. Rabbim nasip ederse, sizlerde destek olursanız, Cenab-ı Hakk’ın sevdiği ve insanlara da sevdirdiği Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir beş sene daha yapılan işlerin devam etmesi için seçeceğiz. Bu sizlerin oylarıyla, onayıyla olacak.

“AK PARTİ MİLLETİNDEN GÜÇ ALAN, MİLLETİYLE BİRLİKTE OLAN BİR PARTİDİR.”

Milletin adamı milletiyle beraber olmaya devam edecek. Rabbim bizleri düşman eline bırakmasın. Birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Biliyorsunuz önümüzde 14 Mayıs gibi çok önemli bir seçim eşiğimiz var. O nedenle bu seneki ramazan ayrı bir önemi var. Cumhurbaşkanımızın tekrar seçilmesi, mecliste de AK Parti’nin Cumhur İttifakı ile birlikte tekrar çoğunluğu etmesi tek gayemiz. Memleketimize 5 yıl daha hizmet etme noktasında sizlerin oylarına, desteğine ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle milletimizden güç alan bir partiyiz. Geçmiş dönemdeki yaptıklarımız ve kazandırdıklarımız, yapacaklarımızın teminatı. Önümüzdeki seçim bir siyasi seçimden ziyade farklı anlamlar taşıyan bir seçim. Milli olanlarla, gayri milli olanların seçimi olacak.

BAŞKAN BAŞARAN, ÇAMAVŞAR’DA GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ…

Çamavşar Mahallemizde de gençlerimizle bir araya geldik. Türkiye’nin geleceği gençlerimizi dinledik. Çamavşar Köyü’ne spor tesisi talepleri oldu. Çevre köylerimizin de faydalanacağı bir spor tesisinin yapılması yönünde girişimlerimize başladık. Ayrıca, Çamavşar’daki köylülerimizin sıcak ve samimi sohbetleri bizleri çok mutlu etti. Şehit ailemizi de ziyaret ederek, şehidimizin ruhunu şad ettik. Gayet verimli bir ziyaret oldu. Bu ziyaretler bize milletimizin Cumhurbaşkanımıza olan güvenlerini göstermesi açısından çok değerli buluyorum. 14 Mayıs’ta Allah’ın izniyle milletimizle birlikte seçimlerden zaferle çıkacağımıza olan inancım tam. Biz bugün olduğu gibi her zaman milletimizle birlikte yol olmaya, yol yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2023, 16:43

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER