Vali Şıldak Edincik'te

Vali Şıldak Edincik'te

Balıkesir'de göreve başladığı günden bu yana dört bir yanında çeşitli ziyaretlerle sürekli sahada olan Şıldak, Vali görmeyen mahalle bırakmıyor. 

Bandırma'nın Edincik İlçesinde bir dizi ziyarette bulunan Vali Şıldak ilk olarak Jandarma Karakoluna gitti. Beraberinde Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal'ın da bulunduğu ziyarette Jandarmanın sorumluluk bölgesinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Edincik'te huzuru ve güveni temin eden personele özverileri için teşekkür etti. 

Edincik Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Şıldak, köklü geçmişe sahip mahallede sokak sokak gezdi. Mahalleli tarafından ilgiyle karşılanan Vali Şıldak, Edincik'teki temaslarına daha sonra Marmarabirlik Edincik Kooperatifini ziyaretle devam etti. Bölgenin coğrafi işaret alma yolunda ilerleyen marka değeri Edincik su zeytinini işleyen kooperatif yönetimine ve personeline başarılar diledi. 

Vali Hasan Şıldak, Edincik programı kapsamında son olarak  nisan ayında faaliyete geçen Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezini ziyaret etti. Şıldak, Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal ve İl Göç İdaresi Müdürü Ökkeş Korkmaz ile birlikte Merkezde incelemede bulundu

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER