Halk Eğitim Merkezi Müdürünün sandalyesi kaydı düştü. Kurumda 4 saat yardım bekledi

Klimaları bile kendi kontrol eden Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bülent Dükancı sandalyenin kayması düşünce kolu ve ayağını kırdı. Bu da yetmedi kurumda kimsenin olmaması sonucu düştüğü yerden kalkamayınca 4 saat yardım bekledi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürünün sandalyesi kaydı düştü. Kurumda 4 saat yardım bekledi

  Burhaniye de başarılı çalışmaları ile takdir toplayan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bülent Dükancı, merkezde klimaları kapatmak için çıktığı sandalyeden düştü. 4 saat yardım bekleyen müdürün yardım çığlığını yoldan geçen bir vatandaş duyarak yardım istedi. Edremit Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bülent Dükancı'nın kolu ve bacağının kırıldığı öğrenildi.

 Burhaniye’de çalışkanlığı ile takdir toplayan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bülent Dükancı, işyerinde geçirdiği kaza sonucu hastanelik oldu. Pazar günü, devam eden Telkırma Kursu'nu izleyen Dükancı, kurs bitiminde klimanın kablosunu çıkarmak üzere sandalyeye çıktı.

 Sandalyenin kayması sonucu yere düşen Dükkancı’nın kolunda ve bacağında kırıklar oluştu. Dükancı, kaza sonrası uzun süre sesini duyurmak için gayret gösterirken, 4 saat sonra sesini duyan bir vatandaş ambulans çağırdı.

 Halk Eğitimi Merkezi gelen sağlık görevlileri, Dükancı’nın kolunda ve bacağında kırıklar olduğunu belirledi. Burhaniye Devlet Hastanesine kaldırılan Dükancı, buradaki ilk müdahalenin ardından Edremit Devlet Hastanesine sevk edildi. . Bülent Dükancı’nın odası öğretmen arkadaşları ile dolup taşarken, yarın kolundan ve bacağından ameliyat edileceği öğrenildi. Uzun süre sesini duyurmak için gayret gösterdiğini anlatan Bülent Dükancı, “ Kurs bitince arkadaşlar gitti. Bende klimanın fişini çekmek için sandalyeye çıktım. Klimanın pişini çekerken, birden sandalye kayınca kendimi yerde buldum. Kolumda ve bacağımda dayanılmaz ağrı olduğu için hareket edemedim. Telefona da ulaşamadım. Sesimi duyurmak için gayret gösterdim. Nihayet 4 saat aradan sonra sesimi duyan birileri oldu. Verilmiş sadakamız varmış. Allah, beterinden korusun. Yarın ameliyat olacağım. Sevenlerimin dualarını bekliyorum” dedi. (Şenol Torlak)

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2021, 23:03

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER