Cumhur’un Adayı Vurmaz, sanayi esnafıyla buluştu

Cumhur’un Adayı Vurmaz, sanayi esnafıyla buluştu

  Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, Edremit Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Edremit ilgili projelerini anlatan Vurmaz, 31 Mart için destek istedi.
Mahalli idareler seçimlerine yönelik saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, Edremit Sanayi Sitesi esnafını dükkânlarında tek tek ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Sanayi esnafıyla sohbet eden, yeni döneme ait projeler ve hizmetlere ilişkin bilgi veren Başkan Adayı Muhammed Vurmaz; yerel seçimler için destek istedi.
HAYIRLI İŞLER DİLEDİ
Esnafın projelere ve hizmetlere ilişkin talep, görüş ve önerilerini de dinleyen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, “Bizleri güler yüzle karşılayıp misafir eden esnafımıza bereketli kazançlar diliyorum. Allah’ın izniyle esnafımızla el ele vererek Edremit’imizi Türkiye Yüzyılına hazırlayacağız” dedi.
DESTEK İSTEDİ
Edremit’in daha güzel yarınlarına ulaşması için gayretle çalışacağının sözünü veren Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, “Şanslıyız. hükümetimiz, milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediyemiz her zaman yanımızda. Onların desteği ile Edremit’imizi daha güzel bir geleceğe taşıyacağımıza inancımız tam. Bu konuda siz değerli esnafımızın desteğini istiyoruz” dedi. 
Sanayi esnafı Başkan Adayı Vurmaz’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ayrıntılı fotoğraflara sayfalarımızı beğenerek aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/korfezdehaber

https://www.facebook.com/groups/korfezdehaber

https://twitter.com/korfezdehaber

https://www.instagram.com/korfezdehaber/

https://www.youtube.com/@KorfezdeHaberTR

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER