Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Bostancı Mahallesi'nde kurulması planlanan hayvan pazarı alanını, meclis üyeleri ve mahalle muhtarıyla birlikte ziyaret ederek detaylı bir inceleme yaptı. İlgili müdürler ve personelden de bilgi alan Başkan Ertaş, vatandaşların ibadetlerini rahatlıkla yapabilmeleri için gereken önlemlerin alınacağını söyledi.
Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların taleplerini de dikkate aldıklarını belirten Ertaş, "Ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışarak, vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmelerini sağlayacağız. İbadetlerini yerine getirirken herhangi bir sorun yaşamamaları için gerekli tüm tedbirleri alacağız" dedi.
Edremit Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarına başladı
Edremit Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hayvan satış yerlerinin düzenlenmesi için çalışmalara başladı. Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, bu hazırlıkları yerinde inceleyerek, vatandaşların bayramı huzurlu ve sorunsuz geçirebilmeleri için ekip olarak gece gündüz çalışacaklarını belirtti.
YORUM EKLE
1
Vali Ustaoğlu, Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti
2
Vali Ustaoğlu, Edremit Ticaret Odası'nın misafiri...
3
Ustaoğlu, Ulu Camii inşaatını gezdi, mahalle hayrına...
4
Edremit'te kahreden kaza. Hastaneye giderken...
5
7. Ayvalık Küçükköy Teferic Şenlikleri bu yılda...
6
Edremit'e 300 yataklı tam donanımlı hastane...
7
Atatürk'ün evrenselliği adlı söyleşi
8
Burhaniye'de doktor ve hemşirelerden 'Şifalı...
9
Başkan İz, emlakçıları yetki belgesi için uyardı
10
Edremit Belediyesi Anneler Günü'nde anne ve...