Gençler Saadet'e katıldı

Gençler Saadet'e katıldı

 Saadet Partisi Edremit ilçe teşkilatı aylık ilçe divan toplantısını, yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları ve  mahalle başkanlarının geniş katılımlarıyla  geçtiğimiz pazar günü, Edremit Öğretmen Evinde büyük bir coşku ve  heyecanla gerçekleştirdi. Toplantıda çoğu gençlerden olmak üzere, 12 kişi Saadet Partisi'ne üye oldu.

    İlçe başkanı Pınar yaptığı açıklamada Saadet Partisi, halkımızın özellikle gençliğimizin umududur. Bugün yaptığımız toplantıda; bu gerçeği göstermektedir. Genç işsizlik oranı Tuik'e göre %24.7 fakat gerçekte daha fazladır. 

    Bir milletin asıl gücü tankı,topu, tüfeği değil inançlı ve imanlı gençliğidir. Saadet Partisi olarak gençliğimize ayrıca önem vermekteyiz. Dünyaya yön veren ve tarihe şan veren hareketlerin itici gücü tarih boyunca gençler olmuştur. Gençlerimizin Saadet Partisine üye olması " ırkçı emperyalizmi ve siyonizmi derinden üzmüştür!!" onların zalim planlarını Saadet Partisinden başka bozacak bir görüş yoktur.

Bu vesile ile yeni üye olan kardeşlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonra kendileriyle doğrunun,faydalının,iyinin ve adaletin hâkim olması için hep beraber çalışacağız. İfadelerini kullandı.

Daha sonra gençlerin rozetlerini Coşkulu alkışlar eşliğinde  ilçe Başkanı Ahmet PINAR,teşkilat başkanı Abdullah KORKMAZ ve AGD başkanı Av.  Ramazan YILDIRIM taktılar.

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER