Mehmet Ertaş, emin adımlarla geliyor

Mehmet Ertaş, emin adımlarla geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş,   CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Edremit İlçe Başkanı Av. Emin Yalçıntaş, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adayları ile  birlikte, Balıkesir Balkan Masası Bileşenleriyle bir araya geldi.

Ertaş;" Kentimizin önemli değerlerinden olan Balkan Türklerimizin kanaat önderleriyle yaptığımız verimli görüşmede, taleplerini dinleyip fikir alışverişinde bulunduk. 
Başkanımız Sn. Ali Çalışkan’a Batı Trakya Türkleri Genel Merkez Teşkilat Başkanı Sn. Musa Yurt’a, Sn. Erdal Erhan, Sn.Hüseyin Kostak, Sn. Nail Karabacakoğlu, Sn.Ali Göldaf, Sn. Ahmet Salı, Sn.Muharrem Aybar’a ve Balkan Masası Edremit Temsilcisi kıymetli yol arkadaşım Muammer Temiz beyefendiye ayrı ayrı teşekkür ederim" dedi.


Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş,  dün günlük programı  kapsamında  Kızılkeçili Mahallesinde bulunan seçim irtibat ofis açılışını gerçekleştirdi. Ertaş;" İlçe başkanımız Sn. Av. Emin Yalçıntaş, meclis üyesi adayı yol arkadaşlarım ve partililerimizle birlikte Kızılkeçili Mahallesi'nde bulunan seçim irtibat ofis açılışımızı gerçekleştirdik. Ardından yaptığımız esnaf ziyaretlerimizde esnaflarımızla buluşup, hayırlı işler diledik" dedi.


Daha sonra Edremit Kanarya ve Güvercin Sevenler Derneği'ni ziyaret eden Ertaş ve ekibi destek istedi.
Ertaş;"  Bugünkü programımızı Belediye meclis üyesi yol arkadaşlarımla birlikte Edremit Kanarya ve Güvercin Sevenler Derneğimizde sonlandırıyoruz. 
Kanatlı dostlarımıza sevgi besleyen tüm hayvanseverlere ve dernek üyelerimize misafirperverlikleri nedeni ile dernek başkanımız Sn.Ağa Şentürk nezdinde teşekkür ederim. Derneklerimizin sorunları ve önerilerini önemsiyoruz.Tüm derneklerimizin yanında biz varız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2024, 16:48

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER