Mehmet Ertaş :" Şoförlerimizin Her Daim Yanında Olacağız "dedi

Mehmet Ertaş :" Şoförlerimizin Her Daim Yanında Olacağız "dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş ve ekibi Edremit’te yolcu taşımacılığı yapan şehir içinde çalışan ve faaliyet gösteren motorlu taşıtlar kooperatiflerini ziyaret ettiler. 1 Nisan itibaren yeni dönemde şoför esnaflarımızın yüzünü güldürecek projeleri anlatan Ertaş, “ Belediye Meclisi Üyesi Adayı yol arkadaşlarımla birlikte, Dalyan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifimizde şoför esnaflarımızla birlikteydik. Esnaflarımızla göreve geldiğimizde yapacaklarımızı konuşma fırsatı bulduk. Hayırlı ve bereketli işler diledik. Misafirperverliklerinden ötürü Kooperatif Başkanımız Sn. Mehmet Duran’a ve şoför arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Mehmet Ertaş ve ekibi 4 Nolu Taşıyıcı Kooperatifinde esnaflarla bir araya gelen geldiklerini söyleyerek; “ Esnaflarımızın sorun ve taleplerinin çözümü için 1 Nisan’dan itibaren yapacaklarımızdan bahsettik. Hayırlı ve bereketli işler diledik. Misafirperverliklerinden dolayı kooperatif başkanımız Ali Sakızlı’ya teşekkür ederim. Yine

günlük programımız kapsamında Belediye Meclisi Üyesi Aday yol arkadaşlarımla birlikte çalışma ofisimizde, Altınoluk Birlik Motorlu Taşıyıcılar  Kooperatifi ve Sarıkız Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinizin değerli temsilcilerini ağırladık . Yeni dönemde şoför esnaflarımızın yüzünü güldürecek projelerimizden bahsettik. Her iki Kooperatifimize nazik ziyaretleri için Sn. Kudbettin Gümüş ve Sn. Gürkan Onur Mutlu nezdinde teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2024, 14:36

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER